» Skype

 

Skype

Skype yükle - indir

Skype 6.10.0.104 dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kişiyi program üzerinden ücretsiz aramanıza imkan sağlayan küçük bir yazılımdır.

Anlık mesajlaşma, görüntülü ve sesli konuşma, telefon aramaları yapabildiğiniz bu popüler iletişim aracıdır. Skype ile (Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı) ile sabit hatları ve cep telefonlarını normal telefon aramalarına göre çok daha ucuza gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay ve hızlı bir kurulumun ardından sade ve şık bir arayüz ile karşınıza çıkan Skype hesabınızla giriş yaptıktan sonra diğer Skype kullanıcıları ve telefon numarası aracılığı ile dünya üzerinde dilediğiniz kişi ile anlık iletişim kurmanızı sağlıyor. Bir iletişim programında arayabileceğiniz tüm özelliklerin bulunduğu hatta bunlara ek olarak telefon aramaları yapabildiğiniz bu ücretsiz program kaliteli görüntü aktarımı ile büyük video chat penceresinde, mükemmel ses kalitesi ile de net ve güvenli bir konuşma yapabilmenize olanak sağlıyor.

Sekmeli konuşma pencereleri arasında hızlı ve akıcı yazışmalar yapabileceğiniz Skype SMS gönderme, sesli mesaj, çevrimdışı durumda çağrı yönlendirme gibi ekstra özelliklere sahip. Benzersiz özellikleri hızlı, basit, kaliteli ve güvenli yapısı ile yepyeni bir iletişim aracına sahip olacaksınız.

Tamamen Türkçe olan Skype 6.10.0.104 hakkında daha detaylı bilgiye yine Türkçe olan üretici web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Skype programının belli başlı özellikleri;

Ücretsiz görüntülü görüşme

Telefon ve cep telefonlarına çağrı Ücretsiz Skype çağrıları (Tüm dünya)

Grup görüntülü görüşme (Birden fazla kişi ile görüntülü konuşma)

Konferans çağrısı Skype To Go numaraları (Cep telefonundan çağrı)

Sesli mesaj

Çağrı yönlendirme

Çağrı transferi

Arayan kimliği

Ekran paylaşımı

Anlık mesajlaşma

Dosya Gönderimi

SMS

WiFi erişimi

Not: Bazı özellikler ücretli sürüm için geçerlidir.

Skype programını indirmek için bu sayfayı takip ediniz >>> Skype son sürüm indir
 
Yandex.Metrica